HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 23 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13
 Ekipi - DRENICA [DRE]

Foto e Ekipit [DRENICA]

 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
0Artan RRACAJArtan RRACAJ  Republika e Kosoves- (-)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Feriz BAJRAKTARIFeriz BAJRAKTARI  Republika e Kosoves- (-)------------
0Azem BEJTAAzem BEJTA  Republika e Kosoves- (-)------------
0Ermal BRAHIMIErmal BRAHIMI  - (-)------------
0Arton HAJDARIArton HAJDARI  Republika e Kosoves27. Qershor 1976 (47)------------
0Lorik MAXHUNILorik MAXHUNI  - (-)------------
0Liridon SYLALiridon SYLA  - (-)------------
0Bujar TAHIRAJBujar TAHIRAJ  Republika e Kosoves- (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Besim BAJRAKTARIBesim BAJRAKTARI  Republika e Kosoves23. Janar 1979 (45)------------
0Valon BAJRAMIValon BAJRAMI  Republika e Kosoves22. Tetor 1986 (37)------------
0Liridon BEHRAMILiridon BEHRAMI  Republika e Kosoves12. Nentor 1987 (36)------------
0Taulant DAJAKUTaulant DAJAKU  Republika e Kosoves09. Janar 1987 (37)------------
0Përparim DEMIRAJPërparim DEMIRAJ  Republika e Kosoves23. Tetor 1989 (34)------------
0Drilon DOBRADrilon DOBRA  Republika e Kosoves21. Prill 1989 (35)------------
0Sami GECISami GECI  Republika e Kosoves20. Mars 1975 (49)------------
0Genc HAMITIGenc HAMITI  Republika e Kosoves- (-)------------
0Bardhyl KACIUBardhyl KACIU  Republika e Kosoves02. Dhjetor 1986 (37)------------
0Fisnik LUSHTAKUFisnik LUSHTAKU  Republika e Kosoves21. Janar 1987 (37)------------
0Dardan MUSLIUDardan MUSLIU  Republika e Kosoves19. Qershor 1989 (35)------------
0Arbios THACIArbios THACI  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Hysni KABASHIHysni KABASHI  Republika e Kosoves- (-)------------
0Ardian SYLAArdian SYLA  Republika e Kosoves09. Prill 1989 (35)------------
0Hysni TAHIRIHysni TAHIRI  - (-)------------
0Qendrim ZEKAQendrim ZEKA  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 Stafi i DRENICA [DRENICA]

 Funksioni
Tahir LUSHTAKUTahir LUSHTAKU  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer