HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 15 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13
KlasifikimiPozicioni EkipiPl W D L +/- Pts???
1same(1)PRISHTINA6931216464:2638
2same(2)TREPCA 8958311610541:2021
3same(3)FERONIKELI46311210933:38-5
4up(5)DRITA45311112844:422
5up(7)BESA45311291032:35-3
6down(4)TREPCA44311281135:323
7down(6)HAJVALIA433111101040:364
8same(8)HYSI37319101232:311
9same(9)KOSOVA(V)36318121132:33-1
10same(10)DRENICA35317141034:39-5
11same(11)VELLAZNIMI2431591717:39-22
12same(12)LIRIA16312101920:53-33


Kampion Liga e Pare