HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 24 Shtator 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12

Player Information - Endrien MAGANI

Personal data

Picture of Endrien MAGANI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Endrien MAGANI
Birthday (Age):06. Qershor 1991 (32)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday September 17ShkumbinivsApolonia010--------
Sunday October 16DinamovsShkumbini010--------
Saturday October 22PogradecivsShkumbini010--------
Sunday October 30ShkumbinivsLaci010--------
Sunday November 20ShkumbinivsTeuta010--------
Sunday November 27KastriotivsShkumbini010--------
Monday December 05ShkumbinivsTirana010--------
Saturday December 17FlamurtarivsShkumbini010--------
Friday December 23ShkumbinivsVllaznia010--------
Saturday March 10ShkumbinivsSkenderbeu010--------
Saturday March 24ShkumbinivsDinamo010--------
Monday April 02ShkumbinivsPogradeci101--------
Monday April 09LacivsShkumbini100--------
Sunday April 22TeutavsShkumbini100--------
Wednesday April 25ShkumbinivsKastrioti010--------
Sunday April 29TiranavsShkumbini010--------
Games total3131--------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2017-18Lushnja22----1-----
Kategoria Superiore 2014-15Teuta1-1---------
Kategoria 1 2014-15Shkumbini------------
Kategoria 1 2013-14Shkumbini----1-------
Kategoria Superiore 2012-13Shkumbini33--1-2-----
Kategoria Superiore 2011-12Shkumbini9181--------
Kategoria Superiore 2010-11Shkumbini------------
Kategoria 1 2010-11Gramshi11----------
Career Total167912-3-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2017-182017-18LushnjaMbrojtes
Kategoria Superiore 2014-152014-15TeutaMbrojtes
Kategoria 1 2014-152014-15ShkumbiniMbrojtes
Kategoria 1 2013-142013-14ShkumbiniMbrojtes
Kategoria Superiore 2012-132012-13ShkumbiniMesfushor
Kategoria Superiore 2011-122011-12ShkumbiniMesfushor
Kategoria Superiore 2010-112010-11ShkumbiniMesfushor
Kategoria 1 2010-112010-11GramshiMbrojtes