HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 13 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16

Player Information - Argjend MALAJ

Personal data

Picture of Argjend MALAJ
Name:Argjend MALAJ
Jersey Number:23
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday, 23/08/2015TerbunivsTirana010--------
Saturday, 26/09/2015TiranavsTeuta010--------
Saturday, 17/10/2015TiranavsFlamurtari101--------
Sunday, 25/10/2015VllazniavsTirana100--------
Sunday, 01/11/2015TiranavsKukësi100--------
Saturday, 07/11/2015TiranavsTerbuni010--------
Thursday, 19/11/2015TiranavsLaci010--1-----
Monday, 23/11/2015BylisvsTirana100--------
Monday, 30/11/2015TiranavsSkenderbeu101--------
Thursday, 03/12/2015TeutavsTirana101--------
Sunday, 13/12/2015FlamurtarivsTirana010--------
Saturday, 19/12/2015TiranavsVllaznia010--------
Wednesday, 23/12/2015KukësivsTirana100--------
Saturday, 30/01/2016TerbunivsTirana100--------
Saturday, 13/02/2016TiranavsBylis100--------
Saturday, 27/02/2016TiranavsTeuta100--------
Friday, 04/03/2016PartizanivsTirana100--------
Wednesday, 09/03/2016TiranavsFlamurtari100--------
Sunday, 13/03/2016VllazniavsTirana100--------
Sunday, 20/03/2016TiranavsKukësi100--------
Sunday, 10/04/2016TiranavsLaci010--1-----
Sunday, 17/04/2016BylisvsTirana100--------
Monday, 25/04/2016TiranavsSkenderbeu101--------
Friday, 29/04/2016TeutavsTirana101--1-----
Sunday, 08/05/2016FlamurtarivsTirana100--------
Saturday, 14/05/2016TiranavsVllaznia101--------
Games total1976--3-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2019-20Skenderbeu------------
Kupa e Shqiperise 2019-20Tirana------------
Kategoria Superiore 2018-19Skenderbeu------------
Kategoria Superiore 2018-19Kamza------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Tirana------------
Kategoria Superiore 2017-18Kamza------------
Kategoria Superiore 2017-18Skenderbeu------------
Kupa e Shqiperise 2017-18Tirana------------
Kategoria Superiore 2016-17Skenderbeu2111--------
Kategoria Superiore 2016-17Tirana------------
Kupa e Shqiperise 2016-17Tirana------------
Kategoria Superiore 2015-16Tirana14954--3-----
Kupa e Shqiperise 2015-16Tirana----1-------
Kategoria Superiore 2014-15Tirana13761--1-----
Kupa e Shqiperise 2014-15Tirana11-1--1-----
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14PRISHTINA55----1-----
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12KEK-U66-12-1-----
Career Total41291283-7-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2019-202019-20SkenderbeuMesfushor
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20TiranaMesfushor
Kategoria Superiore 2018-192018-19SkenderbeuMesfushor
Kategoria Superiore 2018-192018-19KamzaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19TiranaMesfushor
Kategoria Superiore 2017-182017-18KamzaMesfushor
Kategoria Superiore 2017-182017-18SkenderbeuMesfushor
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18TiranaMesfushor
Kategoria Superiore 2016-172016-17SkenderbeuMesfushor
Kategoria Superiore 2016-172016-17TiranaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17TiranaMesfushor
Kategoria Superiore 2015-162015-16TiranaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16TiranaMesfushor
Kategoria Superiore 2014-152014-15TiranaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15TiranaMesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-142013-14PRISHTINAMesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-122011-12KEK-UMesfushor