HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 15 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Daniel XHAFAJ

Personal data

Picture of Daniel XHAFAJ
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Daniel XHAFAJ
Birthday (Age):01. Maj 1977 (47)
Height:183 cm
Weight:78 kg
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Tuesday April 21BesavsShkumbini100--------
Sunday August 23BesavsVllaznia1002-------
Sunday August 30ShkumbinivsBesa100--------
Sunday September 13BesavsLaci100--------
Saturday September 19TiranavsBesa100--------
Saturday September 26BesavsSkenderbeu1001-------
Friday October 02GramozivsBesa100--1-----
Sunday October 18BesavsFlamurtari100--------
Monday October 26BesavsApolonia100--------
Sunday November 01KastriotivsBesa100--------
Monday November 09BesavsDinamo100--------
Sunday November 22TeutavsBesa100--------
Sunday November 29VllazniavsBesa1001-1-----
Sunday December 06BesavsShkumbini1001-------
Saturday December 12LacivsBesa100--------
Thursday December 17BesavsTirana100--------
Thursday December 24BesavsGramozi100--------
Wednesday January 27SkenderbeuvsBesa100--------
Sunday January 31ApoloniavsBesa1001-1-----
Sunday February 07BesavsKastrioti1001-------
Monday February 15DinamovsBesa100--------
Saturday February 20BesavsTeuta1001-------
Sunday March 07BesavsSkenderbeu1001-------
Friday March 19KastriotivsBesa1001-1-----
Sunday March 28BesavsFlamurtari1001-1-----
Friday April 02VllazniavsBesa100-1------
Saturday April 17TeutavsBesa0101-------
Sunday April 25LacivsBesa100--------
Friday April 30BesavsTirana1001-------
Friday May 14BesavsGramozi1003-------
Wednesday May 19DinamovsBesa1001-------
Games total30101715-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2013-14Teuta13121412-2-----
Kupa e Shqiperise 2013-14Teuta1-1---------
CHAMPIONS League 2012-13Skenderbeu11----------
Kategoria Superiore 2012-13Teuta99--7-3-----
Kategoria Superiore 2011-12Skenderbeu12111211-3-----
Kategoria Superiore 2010-11Flamurtari1514141911-----
Kategoria Superiore 2009-10Besa1616--1715-----
Kupa e Shqiperise 2009-10Besa------------
Career Total676341066214-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2013-142013-14TeutaSulmues
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14TeutaSulmues
CHAMPIONS League 2012-132012-13SkenderbeuSulmues
Kategoria Superiore 2012-132012-13TeutaSulmues
Kategoria Superiore 2011-122011-12SkenderbeuSulmues
Kategoria Superiore 2010-112010-11FlamurtariSulmues
Kategoria Superiore 2009-102009-10BesaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2009-102009-10BesaSulmues