HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 17 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2018-19
Team Info - Lushnja
Lushnja
Club Name:KS Lushnja
Team Name:Lushnja
Short Name:LUS

 History
SeasonLeagueRankPlayedPointsW/D/LGoalsPlayers
2019-20 Kupa e Shqiperise 22 4 0 2/0/2 4:5 0
2018-19 Kupa e Shqiperise 32 4 0 1/1/2 5:10 0
2018-19 Kategoria 1 7 18 27 7/6/5 19:14 0
2017-18 Kupa e Shqiperise 12 4 0 2/1/1 6:5 0
2017-18 Kategoria Superiore 10 36 11 2/5/29 28:86 23
2016-17 Kategoria 1 2 0 21 0/0/0 0:0 0
2016-17 Kategoria 1 2 18 41 12/5/1 31:12 0
2016-17 Kupa e Shqiperise 26 2 0 0/0/2 1:4 0
2015-16 Kupa e Shqiperise 13 4 0 2/0/2 5:6 0
2015-16 Kategoria 1 9 27 31 9/4/14 26:35 0
2014-15 Kategoria 1 5 26 50 15/5/6 34:17 41
2013-14 Kupa e Shqiperise 7 2 0 0/0/2 4:7 14
2013-14 Kategoria Superiore 11 33 26 7/5/21 32:59 33
2012-13 Kategoria 1 1 30 66 20/6/4 48:22 29
2011-12 Kategoria Superiore 6 1 0 0/0/1 0:3 0
2011-12 Kupa e Shqiperise 21 2 3 1/0/1 2:2 0
2011-12 Kategoria 1 3 30 64 19/7/4 49:16 22
2010-11 Kupa e Shqiperise 18 4 4 1/1/2 4:3 0
2010-11 Kategoria 1 10 27 33 10/3/14 32:23 26
2009-10 Kategoria 1 4 30 60 17/9/4 59:10 26