HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 23 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10
KlasifikimiPozicioni EkipiPl W D L +/- Pts???
1same(1)TREPCA4124118533:2013
2up(3)FLAMURTARI3924109532:275
3up(4)KEK-U3824108637:2314
4down(2)BESA3624106828:199
5up(7)PRISHTINA3624106826:260
6down(5)HYSI34241041039:318
7down(6)LIRIA342497827:243
8up(9)DRENICA332496926:36-10
9down(8)FERIZAJ3124941120:26-6
10up(11)VELLAZNIMI2524741324:33-9
11down(10)KOSOVA(V)2524671117:29-12
12same(12)GJILAN2124491123:38-15


Kampion Liga e Pare