HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 17 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2013-14
Rezultatet - Java 30 (10.05.2014)

E shtunë, 10.05.2014 - 30. Java
 18:00 hAlbpetrolTomori1 - 1 
 18:00 hApoloniaLuftetari1 - 1 
 18:00 hDinamoElbasani1 - 1 
 18:00 hHimaraBurreli2 - 0 
 18:00 hKamzaTerbuni6 - 5 
 18:00 hMamurrasAda5 - 3 
 18:00 hPogradeciShkumbini2 - 0 
 18:00 hVelecikuButrinti2 - 0