HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2013-14
Match Schedule for KamzaIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
112.10.201315:00 hKamza - Luftetari2-0thumbs_up.png
207.09.201317:00 hShkumbini - Kamza2-0thumbs_down.png
314.09.201317:00 hKamza - Ada2-2draw.png
421.09.201315:00 hBurreli - Kamza0-0draw.png
528.09.201317:00 hKamza - Tomori0-1thumbs_down.png
605.10.201315:30 hButrinti - Kamza3-0thumbs_down.png
719.10.201315:30 hKamza - Veleciku2-0thumbs_up.png
826.10.201315:30 hAlbpetrol - Kamza1-0thumbs_down.png
902.11.201315:00 hKamza - Himara1-6thumbs_down.png
1009.11.201315:00 hMamurras - Kamza2-0thumbs_down.png
1123.11.201315:00 hKamza - Pogradeci2-0thumbs_up.png
1201.12.201314:30 hApolonia - Kamza0-0draw.png
1307.12.201314:30 hKamza - Dinamo0-3thumbs_down.png
1414.12.201314:30 hKamza - Elbasani1-1draw.png
1521.12.201314:30 hTerbuni - Kamza2-1thumbs_down.png
1608.02.201415:00 hLuftetari - Kamza2-0thumbs_down.png
1715.02.201415:00 hKamza - Shkumbini3-4thumbs_down.png
1822.02.201415:00 hAda - Kamza1-0thumbs_down.png
19 15:00 hKamza - Burreli1-0thumbs_up.png
2008.03.201416:00 hTomori - Kamza2-0thumbs_down.png
2115.03.201416:00 hKamza - Butrinti1-0thumbs_up.png
2222.03.201416:00 hVeleciku - Kamza2-0thumbs_down.png
2329.03.201416:00 hKamza - Albpetrol1-0thumbs_up.png
2405.04.201417:00 hHimara - Kamza3-1thumbs_down.png
2512.04.201417:00 hKamza - Mamurras2-0thumbs_up.png
2619.04.201417:00 hPogradeci - Kamza1-0thumbs_down.png
2726.04.201417:00 hKamza - Apolonia2-1thumbs_up.png
2830.04.201417:00 hDinamo - Kamza1-2thumbs_up.png
2903.05.201418:00 hElbasani - Kamza2-3thumbs_up.png
3010.05.201418:00 hKamza - Terbuni6-5thumbs_up.png