HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2013-14
Match Schedule for ElbasaniIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
131.08.201318:00 hElbasani - Terbuni2-1thumbs_up.png
207.09.201317:00 hLuftetari - Elbasani2-2draw.png
314.09.201317:00 hElbasani - Shkumbini2-1thumbs_up.png
421.09.201315:00 hAda - Elbasani0-0draw.png
528.09.201317:00 hElbasani - Burreli3-0thumbs_up.png
605.10.201315:30 hTomori - Elbasani1-2thumbs_up.png
719.10.201315:30 hElbasani - Butrinti2-0thumbs_up.png
826.10.201315:30 hVeleciku - Elbasani1-2thumbs_up.png
902.11.201315:00 hElbasani - Albpetrol1-0thumbs_up.png
1009.11.201315:00 hHimara - Elbasani1-2thumbs_up.png
1123.11.201315:00 hElbasani - Mamurras1-0thumbs_up.png
1230.11.201314:30 hPogradeci - Elbasani0-1thumbs_up.png
1307.12.201314:30 hElbasani - Apolonia1-4thumbs_down.png
1414.12.201314:30 hKamza - Elbasani1-1draw.png
1521.12.201314:30 hElbasani - Dinamo0-1thumbs_down.png
1608.02.201415:00 hTerbuni - Elbasani3-1thumbs_down.png
1715.02.201415:00 hElbasani - Luftetari2-1thumbs_up.png
1822.02.201415:00 hShkumbini - Elbasani0-2thumbs_up.png
19 15:00 hElbasani - Ada4-1thumbs_up.png
2008.03.201416:00 hBurreli - Elbasani2-0thumbs_down.png
2115.03.201416:00 hElbasani - Tomori1-0thumbs_up.png
2222.03.201416:00 hButrinti - Elbasani0-0draw.png
2329.03.201416:00 hElbasani - Veleciku2-1thumbs_up.png
2405.04.201417:00 hAlbpetrol - Elbasani1-2thumbs_up.png
2512.04.201417:00 hElbasani - Himara1-0thumbs_up.png
2619.04.201417:00 hMamurras - Elbasani4-3thumbs_down.png
2726.04.201417:00 hElbasani - Pogradeci2-1thumbs_up.png
2830.04.201419:00 hApolonia - Elbasani1-1draw.png
2903.05.201418:00 hElbasani - Kamza2-3thumbs_down.png
3010.05.201418:00 hDinamo - Elbasani1-1draw.png