HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2013-14
Match Schedule for AdaIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
131.08.201318:00 hPogradeci - Ada2-0thumbs_down.png
207.09.201317:00 hAda - Apolonia0-3thumbs_down.png
314.09.201317:00 hKamza - Ada2-2draw.png
421.09.201315:00 hAda - Elbasani0-0draw.png
528.09.201317:00 hTerbuni - Ada4-1thumbs_down.png
605.10.201315:30 hAda - Luftetari2-0thumbs_up.png
719.10.201315:30 hShkumbini - Ada3-0thumbs_down.png
826.10.201315:30 hDinamo - Ada2-1thumbs_down.png
902.11.201315:00 hAda - Burreli1-0thumbs_up.png
1009.11.201315:00 hTomori - Ada1-0thumbs_down.png
1123.11.201315:00 hAda - Butrinti1-3thumbs_down.png
1230.11.201314:30 hVeleciku - Ada1-1draw.png
1307.12.201314:30 hAda - Albpetrol1-0thumbs_up.png
1414.12.201314:30 hHimara - Ada1-0thumbs_down.png
1521.12.201314:30 hAda - MamurrasEkipi i Mamurrasit Braktis Fushethumbs_up.png
1608.02.201415:00 hAda - Pogradeci0-0draw.png
1715.02.201415:00 hApolonia - Ada2-0thumbs_down.png
1822.02.201415:00 hAda - Kamza1-0thumbs_up.png
19 15:00 hElbasani - Ada4-1thumbs_down.png
2008.03.201416:00 hAda - Terbuni2-0thumbs_up.png
2115.03.201416:00 hLuftetari - Ada2-0thumbs_down.png
2222.03.201416:00 hAda - Shkumbini2-0thumbs_up.png
2329.03.201416:00 hAda - Dinamo3-2thumbs_up.png
2405.04.201417:00 hBurreli - Ada1-0thumbs_down.png
2512.04.201417:00 hAda - Tomori1-0thumbs_up.png
2619.04.201417:00 hButrinti - Ada0-2thumbs_up.png
2726.04.201417:00 hAda - Veleciku0-2thumbs_down.png
2830.04.201417:00 hAlbpetrol - Ada0-1thumbs_up.png
2903.05.201418:00 hAda - Himara2-3thumbs_down.png
3010.05.201418:00 hMamurras - Ada5-3thumbs_down.png