HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 19 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2013-14
Rezultatet - Java 24 (05.04.2014 - 07.04.2014)

E shtunë, 05.04.2014 - 24. Java
 17:00 hAlbpetrolElbasani1 - 2 
 17:00 hBurreliAda1 - 0 
 17:00 hButrintiLuftetari3 - 0 
 17:00 hDinamoPogradeci1 - 1 
 17:00 hHimaraKamza3 - 1 
 17:00 hTomoriShkumbini2 - 1 
E diel, 06.04.2014 - 24. Java
 17:00 hVelecikuTerbuni0 - 1 
E hënë, 07.04.2014 - 24. Java
 17:00 hMamurrasApolonia0 - 0