HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 12 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
KlasifikimiPozicioni EkipiPl W D L +/- Pts
1same(1)Skenderbeu3318782061
2same(2)Kukësi3316981260
3same(3)Laci33166111354
4same(4)Teuta33141271154
5same(5)Partizani3315810753
6same(6)Tirana3314811550
7up(8)Flamurtari3314910548
8down(7)Vllaznia3312912645
9same(9)Besa3311913242
10same(10)Kastrioti338520-2029
11same(11)Lushnja337521-2726
12same(12)Bylis335919-3424


Kampion Europa Lige Kategoria e Pare 


Point additions/deductions:
* FSHF i hoqi 3 pike Flamurtarit pas trazirave ne ndeshjen me Skenderbeun