HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 18 Shtator 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2011-12
KlasifikimiPozicioni EkipiPk Nd F B H +/- Glv
1same(1)Luftetari6929223453:1934
2same(2)Kukësi6629213563:2439
3same(3)Lushnja6329196449:1633
4same(4)Besa5229164942:3111
5same(5)Beselidhja5129156834:1618
6same(6)Elbasani39291161242:45-3
7up(9)Gramshi38291081136:42-6
8down(7)Ada3629991134:331
9down(8)Burreli36291131528:40-12
10same(10)Butrinti3429971330:36-6
11same(11)Mamurras34291041532:42-10
12same(12)Iliria33291031635:42-7
13same(13)Himara2929851631:42-11
14same(14)Gramozi2929921822:52-30
15up(16)Skrapari2129491621:45-24
16down(15)Vlora2129661724:51-27


Champions Champions League Qualification Champions League UEFA Cup UI Cup Relegation