HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 01 Gusht 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2011-12
KlasifikimiPozicioni EkipiPk Nd F B H +/- Glv
1same(1)Luftetari6527212450:1832
2same(2)Kukësi6227202558:2038
3same(3)Lushnja5727176444:1430
4same(4)Beselidhja5127156631:1120
5same(5)Besa5127163841:2813
6same(6)Elbasani38271151139:41-2
7up(8)Ada362799933:294
8down(7)Gramshi3527981030:36-6
9same(9)Burreli33271031422:34-12
10same(10)Butrinti3127871227:33-6
11up(12)Iliria3027931532:40-8
12down(11)Mamurras2827841528:40-12
13same(13)Gramozi2627821719:48-29
14same(14)Himara2327651625:40-15
15same(15)Vlora2127661524:45-21
16same(16)Skrapari1827391516:42-26


Champions Champions League Qualification Champions League UEFA Cup UI Cup Relegation