HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 28 Tetor 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2011-12
Match Schedule for SkrapariIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
110.09.201116:00 hSkrapari - Elbasani0-0draw.png
217.09.201116:00 hSkrapari - Beselidhja2-1thumbs_up.png
324.09.201116:00 hLuftetari - Skrapari2-1thumbs_down.png
401.10.201115:00 hSkrapari - Lushnja0-0draw.png
508.10.201115:00 hButrinti - Skrapari1-1draw.png
615.10.201114:00 hSkrapari - Burreli0-0draw.png
722.10.201114:00 hBesa - Skrapari2-1thumbs_down.png
829.10.201114:00 hSkrapari - Iliria2-1thumbs_up.png
905.11.201114:00 hGramshi - Skrapari1-0thumbs_down.png
1019.11.201114:00 hSkrapari - Gramozi3-0thumbs_up.png
1126.11.201114:00 hAda - Skrapari4-0thumbs_down.png
1204.12.201113:30 hSkrapari - Kukësi1-2thumbs_down.png
1317.12.201113:00 hMamurras - Skrapari1-1draw.png
1424.12.201113:00 hSkrapari - Vlora0-3thumbs_down.png
1528.12.201113:00 hHimara - Skrapari0-0draw.png
1611.02.201215:30 hElbasani - Skrapari3-1thumbs_down.png
1725.02.201215:30 hBeselidhja - Skrapari2-0thumbs_down.png
1803.03.201215:30 hSkrapari - Luftetari0-0draw.png
1910.03.201215:30 hLushnja - Skrapari4-0thumbs_down.png
2017.03.201215:30 hSkrapari - Butrinti1-1draw.png
2124.03.201215:30 hBurreli - Skrapari2-0thumbs_down.png
2231.03.201215:30 hSkrapari - Besa0-1thumbs_down.png
2304.04.201215:30 hIliria - Skrapari3-1thumbs_down.png
2407.04.201215:30 hSkrapari - Gramshi0-0draw.png
2515.04.201216:00 hGramozi - Skrapari2-1thumbs_down.png
2618.04.201215:30 hSkrapari - Ada0-3draw.png
2722.04.201216:00 hKukësi - Skrapari3-0 
2828.04.201216:00 hSkrapari - Mamurras2-3thumbs_down.png
2906.05.201217:00 hVlora - Skrapari0-3thumbs_up.png
3012.05.201215:30 hSkrapari - Himara1-7thumbs_down.png