HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 18 Shtator 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2011-12
KlasifikimiPozicioni EkipiPk Nd F B H +/- Glv
1same(1)Luftetari6828222452:1834
2same(2)Kukësi6528212562:2339
3same(3)Lushnja6028186447:1532
4up(5)Besa5228164842:2913
5down(4)Beselidhja5128156734:1519
6same(6)Elbasani39281161140:42-2
7same(7)Ada3628991033:312
8up(9)Burreli36281131424:35-11
9down(8)Gramshi3528981131:38-7
10same(10)Butrinti3428971229:34-5
11up(12)Mamurras3128941531:42-11
12down(11)Iliria3028931633:42-9
13up(14)Himara2628751628:40-12
14down(13)Gramozi2628821820:51-31
15same(15)Vlora2128661624:48-24
16same(16)Skrapari1828391618:45-27


Champions Champions League Qualification Champions League UEFA Cup UI Cup Relegation