HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 18 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14
Match Schedule for HYSIIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
118.08.201318:30 hHYSI - FUSHE KOSOVA2-1thumbs_up.png
225.08.201318:00 hFERIZAJ - HYSI3-1thumbs_down.png
301.09.201318:00 hHYSI - FERONIKELI0-0draw.png
407.09.201317:00 hPRISHTINA - HYSI1-2thumbs_up.png
513.09.201317:00 hHYSI - TREPCA 892-0thumbs_up.png
621.09.201317:00 hHYSI - DRITA2-1thumbs_up.png
726.09.201317:00 hHAJVALIA - HYSI0-3thumbs_up.png
829.09.201317:00 hHYSI - TREPCA0-0draw.png
906.10.201316:00 hLLAMKOS KOSOVA FK - HYSI2-1thumbs_down.png
1013.10.201316:02 hHYSI - DRENICA1-1draw.png
1120.10.201316:00 hBESA - HYSI0-2thumbs_up.png
1226.10.201315:00 hFUSHE KOSOVA - HYSI3-0thumbs_down.png
1329.10.201315:00 hHYSI - FERIZAJ2-1thumbs_up.png
1406.11.201315:00 hFERONIKELI - HYSI0-0draw.png
1510.11.201315:05 hHYSI - PRISHTINA2-0thumbs_up.png
1616.11.201314:00 hTREPCA 89 - HYSI5-1thumbs_down.png
1724.11.201314:04 hDRITA - HYSI2-0thumbs_down.png
1809.03.201417:00 hHYSI - HAJVALIA0-3thumbs_down.png
1915.03.201417:00 hTREPCA - HYSI3-0thumbs_down.png
2023.03.201417:00 hHYSI - LLAMKOS KOSOVA FK0-3thumbs_down.png
2126.03.201417:00 hDRENICA - HYSI3-0thumbs_down.png
2230.03.201417:00 hHYSI - BESA0-3thumbs_down.png
2306.04.201417:00 hLLAMKOS KOSOVA FK - HYSI3-0thumbs_down.png
2412.04.201417:00 hDRITA - HYSI3-0thumbs_down.png
2520.04.201416:00 hHYSI - HAJVALIAHysi eshte terhequr nga kampionathumbs_down.png
2623.04.201417:00 hBESA - HYSIHysi eshte terhequr nga kampionathumbs_down.png
2726.04.201416:00 hTREPCA 89 - HYSI3-0thumbs_down.png
2804.05.201416:00 hFERIZAJ - HYSIHysi eshte terhequr nga kampionathumbs_down.png