HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 18 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14
Match Schedule for TREPCA 89Ical export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
116.08.201318:30 hFERONIKELI - TREPCA 890-4thumbs_up.png
225.08.201318:00 hTREPCA 89 - LLAMKOS KOSOVA FK0-0draw.png
301.09.201318:15 hPRISHTINA - TREPCA 891-0thumbs_down.png
408.09.201317:00 hTREPCA 89 - DRENICA1-0thumbs_up.png
513.09.201317:00 hHYSI - TREPCA 892-0thumbs_down.png
621.09.201317:00 hTREPCA 89 - BESA2-0thumbs_up.png
726.09.201317:00 hDRITA - TREPCA 894-2thumbs_down.png
829.09.201317:00 hTREPCA 89 - FUSHE KOSOVA2-1thumbs_up.png
904.10.201316:00 hHAJVALIA - TREPCA 891-0thumbs_down.png
1013.10.201316:00 hTREPCA 89 - FERIZAJ0-1thumbs_down.png
1120.10.201316:00 hTREPCA - TREPCA 890-0draw.png
1227.10.201315:00 hTREPCA 89 - FERONIKELI1-0thumbs_up.png
1330.10.201315:00 hLLAMKOS KOSOVA FK - TREPCA 891-0thumbs_down.png
1406.11.201315:00 hTREPCA 89 - PRISHTINA0-2thumbs_down.png
1509.11.201315:00 hDRENICA - TREPCA 891-1draw.png
1616.11.201314:00 hTREPCA 89 - HYSI5-1thumbs_up.png
1722.11.201314:00 hBESA - TREPCA 891-0thumbs_down.png
1809.03.201417:00 hTREPCA 89 - DRITA1-0thumbs_up.png
1915.03.201417:00 hFUSHE KOSOVA - TREPCA 891-0thumbs_down.png
2021.03.201417:00 hTREPCA 89 - HAJVALIA0-4thumbs_down.png
2125.03.201417:00 hFERIZAJ - TREPCA 892-0thumbs_down.png
2230.03.201417:00 hTREPCA 89 - TREPCA3-1thumbs_up.png
2305.04.201417:00 hDRENICA - TREPCA 891-3thumbs_up.png
2413.04.201417:00 hTREPCA 89 - PRISHTINA3-1thumbs_up.png
2520.04.201416:00 hLLAMKOS KOSOVA FK - TREPCA 890-1thumbs_up.png
2623.04.201417:00 hTREPCA 89 - HAJVALIA1-0thumbs_up.png
2726.04.201416:00 hTREPCA 89 - HYSI3-0thumbs_up.png
2804.05.201416:00 hTREPCA - TREPCA 891-0thumbs_down.png