HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 26 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14
Match Schedule for TREPCAIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
118.08.201318:30 hTREPCA - LLAMKOS KOSOVA FK0-0draw.png
224.08.201318:00 hDRENICA - TREPCA1-0thumbs_down.png
331.08.201318:00 hTREPCA - BESA2-0thumbs_up.png
407.09.201317:00 hFUSHE KOSOVA - TREPCA1-0thumbs_down.png
513.09.201317:00 hTREPCA - FERIZAJ2-2draw.png
621.09.201317:00 hFERONIKELI - TREPCA2-0thumbs_down.png
726.09.201317:00 hTREPCA - PRISHTINA1-0thumbs_up.png
829.09.201317:00 hHYSI - TREPCA0-0draw.png
906.10.201316:15 hTREPCA - DRITA1-0thumbs_up.png
1013.10.201316:03 hHAJVALIA - TREPCA1-0thumbs_down.png
1120.10.201316:00 hTREPCA - TREPCA 890-0draw.png
1226.10.201315:00 hLLAMKOS KOSOVA FK - TREPCA1-0thumbs_down.png
1330.10.201315:00 hTREPCA - DRENICA2-2draw.png
1406.11.201315:00 hBESA - TREPCA2-0thumbs_down.png
1510.11.201315:00 hTREPCA - FUSHE KOSOVA3-0thumbs_up.png
1616.11.201314:00 hFERIZAJ - TREPCA2-0thumbs_down.png
1724.11.201314:03 hTREPCA - FERONIKELI1-1draw.png
1808.03.201417:00 hPRISHTINA - TREPCA2-0thumbs_down.png
1915.03.201417:00 hTREPCA - HYSI3-0thumbs_up.png
2023.03.201417:00 hDRITA - TREPCA0-0draw.png
2126.03.201417:00 hTREPCA - HAJVALIA1-0thumbs_up.png
2230.03.201417:00 hTREPCA 89 - TREPCA3-1thumbs_down.png
2304.04.201417:00 hFERIZAJ - TREPCA1-0thumbs_down.png
2412.04.201417:00 hTREPCA - DRENICA0-0draw.png
2518.04.201416:00 hPRISHTINA - TREPCA3-0thumbs_down.png
2624.04.201417:00 hTREPCA - LLAMKOS KOSOVA FK1-0thumbs_up.png
2727.04.201416:00 hHAJVALIA - TREPCA0-0draw.png
2804.05.201416:00 hTREPCA - TREPCA 891-0thumbs_up.png