HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 30 Shtator 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14
Rezultatet - Java 13 (29.10.2013 - 30.10.2013)

E martë, 29.10.2013 - 13. Java
 15:00 hHYSIFERIZAJ2 - 1 
E mërkurë, 30.10.2013 - 13. Java
 15:00 hDRITAFUSHE KOSOVA5 - 2 
 15:00 hHAJVALIABESA0 - 2 
 15:00 hLLAMKOS KOSOVA FKTREPCA 891 - 0 
 15:00 hTREPCADRENICA2 - 2 
E enjte, 31.10.2013 - 13. Java
 15:00 hPRISHTINAFERONIKELI1 - 0