HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 22 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14
 Ekipi - FERONIKELI


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
1Granit KOLSHIGranit KOLSHI  Republika e Kosoves- (-)22--------
12Diamant KADRIOLLIDiamant KADRIOLLI  - (-)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
3Ramadan GERGURIRamadan GERGURI  Republika e Kosoves22. Shtator 1989 (34)11-1--1-----
4Fidan GERBESHiFidan GERBESHi  Republika e Kosoves- (-)22----------
13Dardan MORINADardan MORINA  Republika e Kosoves- (-)2-2---1-----
17Liridon ZARIQILiridon ZARIQI  Republika e Kosoves- (-)22-1--1-----
18Haxhi SHALAHaxhi SHALA  Republika e Kosoves- (-)211-1-------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1-3-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
2Vleresim ISTOGUVleresim ISTOGU  Republika e Kosoves04. Nentor 1988 (35)22----1-1---
5Lapidar LLADROVCILapidar LLADROVCI  Republika e Kosoves- (-)22---11-----
7Elhami BERISHAElhami BERISHA  Republika e Kosoves09. Shkurt 1988 (36)22-1--2-----
9Isa EMINHAZERIIsa EMINHAZERI  - (-)22-2--1-----
16Gramos HAMZAGramos HAMZA  - (-)------------
21Zeqir HASIZeqir HASI  Republika e Kosoves- (-)2-2---------
30Rafet MULLALLARIRafet MULLALLARI  Republika e Kosoves- (-)------------
99Emir RAMAEmir RAMA  Republika e Kosoves07. Mars 1989 (35)22--1-3-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 2111-1---
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
10Argjend BARDHIArgjend BARDHI  Republika e Kosoves- (-)22--1-1-----
14Mirlind DEMAKUMirlind DEMAKU  - (-)------------
25Fatih KARAHODAFatih KARAHODA  Republika e Kosoves07. Prill 1987 (37)22--3-1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 6113-1---
 Stafi i FERONIKELI

 Funksioni
Arbnor MORINAArbnor MORINA  Republika e Kosoves- (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer