HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 18 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14
Match Schedule for DRITAIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
118.08.201318:30 hDRITA - BESA0-0draw.png
224.08.201318:00 hFUSHE KOSOVA - DRITA1-1draw.png
301.09.201318:00 hDRITA - FERIZAJ0-0draw.png
408.09.201317:00 hFERONIKELI - DRITA2-3thumbs_up.png
513.09.201317:00 hDRITA - PRISHTINA1-1draw.png
621.09.201317:00 hHYSI - DRITA2-1thumbs_down.png
726.09.201317:00 hDRITA - TREPCA 894-2thumbs_up.png
828.09.201317:00 hDRITA - HAJVALIA0-3thumbs_down.png
906.10.201316:15 hTREPCA - DRITA1-0thumbs_down.png
1011.10.201316:00 hDRITA - LLAMKOS KOSOVA FK3-0thumbs_up.png
1119.10.201316:00 hDRENICA - DRITA3-0thumbs_down.png
1227.10.201315:00 hBESA - DRITA2-0thumbs_down.png
1330.10.201315:00 hDRITA - FUSHE KOSOVA5-2thumbs_up.png
1407.11.201315:00 hFERIZAJ - DRITA0-1thumbs_up.png
1510.11.201315:00 hDRITA - FERONIKELI2-1thumbs_up.png
1616.11.201314:00 hPRISHTINA - DRITA0-0draw.png
1724.11.201314:04 hDRITA - HYSI2-0thumbs_up.png
1809.03.201417:00 hTREPCA 89 - DRITA1-0thumbs_down.png
1915.03.201417:00 hHAJVALIA - DRITA1-0thumbs_down.png
2023.03.201417:00 hDRITA - TREPCA0-0draw.png
2126.03.201417:00 hLLAMKOS KOSOVA FK - DRITA3-1thumbs_down.png
2230.03.201417:00 hDRITA - DRENICA0-0draw.png
2306.04.201417:00 hDRITA - FUSHE KOSOVA3-0thumbs_up.png
2412.04.201417:00 hDRITA - HYSI3-0thumbs_up.png
2519.04.201416:00 hBESA - DRITA2-0thumbs_down.png
2623.04.201417:00 hDRITA - FERIZAJ2-0thumbs_up.png
2726.04.201416:00 hDRENICA - DRITA3-0thumbs_down.png
2803.05.201417:00 hDRITA - PRISHTINA1-1draw.png