HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 23 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14
Match Schedule for FERIZAJIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
117.08.201318:30 hPRISHTINA - FERIZAJ1-0thumbs_down.png
225.08.201318:00 hFERIZAJ - HYSI3-1thumbs_up.png
301.09.201318:00 hDRITA - FERIZAJ0-0draw.png
408.09.201317:00 hFERIZAJ - HAJVALIA2-1thumbs_up.png
513.09.201317:00 hTREPCA - FERIZAJ2-2draw.png
621.09.201317:00 hFERIZAJ - LLAMKOS KOSOVA FK1-1draw.png
726.09.201317:00 hDRENICA - FERIZAJ3-1thumbs_down.png
829.09.201317:00 hFERIZAJ - BESA5-1thumbs_up.png
905.10.201316:00 hFUSHE KOSOVA - FERIZAJ0-3thumbs_up.png
1013.10.201316:00 hTREPCA 89 - FERIZAJ0-1thumbs_up.png
1119.10.201316:00 hFERIZAJ - FERONIKELI0-0draw.png
1225.10.201315:00 hFERIZAJ - PRISHTINA1-0thumbs_up.png
1329.10.201315:00 hHYSI - FERIZAJ2-1thumbs_down.png
1407.11.201315:00 hFERIZAJ - DRITA0-1thumbs_down.png
1510.11.201315:00 hHAJVALIA - FERIZAJ1-2thumbs_up.png
1616.11.201314:00 hFERIZAJ - TREPCA2-0thumbs_up.png
1724.11.201314:05 hLLAMKOS KOSOVA FK - FERIZAJ2-1thumbs_down.png
1807.03.201417:00 hFERIZAJ - DRENICA0-0draw.png
1916.03.201417:00 hBESA - FERIZAJ2-0thumbs_down.png
2022.03.201417:00 hFERIZAJ - FUSHE KOSOVA1-0thumbs_up.png
2125.03.201417:00 hFERIZAJ - TREPCA 892-0thumbs_up.png
2230.03.201417:00 hFERONIKELI - FERIZAJ2-1thumbs_down.png
2304.04.201417:00 hFERIZAJ - TREPCA1-0thumbs_up.png
2412.04.201417:00 hFERONIKELI - FERIZAJ1-1draw.png
2520.04.201416:00 hFERIZAJ - FUSHE KOSOVA1-0thumbs_up.png
2623.04.201417:00 hDRITA - FERIZAJ2-0thumbs_down.png
2727.04.201416:00 hFERIZAJ - BESA2-1thumbs_up.png
2804.05.201416:00 hFERIZAJ - HYSIHysi eshte terhequr nga kampionathumbs_up.png