HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 12 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14
Match Schedule for DRENICAIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
118.08.201318:30 hHAJVALIA - DRENICA4-1thumbs_down.png
224.08.201318:00 hDRENICA - TREPCA1-0thumbs_up.png
301.09.201318:00 hLLAMKOS KOSOVA FK - DRENICA2-1thumbs_down.png
408.09.201317:00 hTREPCA 89 - DRENICA1-0thumbs_down.png
513.09.201317:00 hDRENICA - BESA0-2thumbs_down.png
621.09.201317:00 hFUSHE KOSOVA - DRENICA1-1draw.png
726.09.201317:00 hDRENICA - FERIZAJ3-1thumbs_up.png
828.09.201317:00 hFERONIKELI - DRENICA1-2thumbs_up.png
905.10.201316:00 hDRENICA - PRISHTINA1-0thumbs_up.png
1013.10.201316:02 hHYSI - DRENICA1-1draw.png
1119.10.201316:00 hDRENICA - DRITA3-0thumbs_up.png
1226.10.201315:00 hDRENICA - HAJVALIA5-1thumbs_up.png
1330.10.201315:00 hTREPCA - DRENICA2-2draw.png
1405.11.201315:00 hDRENICA - LLAMKOS KOSOVA FK1-1draw.png
1509.11.201315:00 hDRENICA - TREPCA 891-1draw.png
1616.11.201314:00 hBESA - DRENICA2-2draw.png
1723.11.201314:00 hDRENICA - FUSHE KOSOVA2-1thumbs_up.png
1807.03.201417:00 hFERIZAJ - DRENICA0-0draw.png
1915.03.201417:00 hDRENICA - FERONIKELI0-1thumbs_down.png
2023.03.201417:00 hPRISHTINA - DRENICA1-2thumbs_up.png
2126.03.201417:00 hDRENICA - HYSI3-0thumbs_up.png
2230.03.201417:00 hDRITA - DRENICA0-0draw.png
2305.04.201417:00 hDRENICA - TREPCA 891-3thumbs_down.png
2412.04.201417:00 hTREPCA - DRENICA0-0draw.png
2518.04.201416:00 hDRENICA - FERONIKELI1-0thumbs_up.png
2623.04.201417:00 hFUSHE KOSOVA - DRENICA2-1thumbs_down.png
2726.04.201416:00 hDRENICA - DRITA3-0thumbs_up.png
2804.05.201416:00 hBESA - DRENICA2-0thumbs_down.png