HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 02 Dhjetor 2023
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 1 - E diel, 18. Gusht 2013 - 18:30 h

DRITABESA
00

 Eventet
Karton i verdhe
 • ' : Bashkim AHMETI ( 1 )
 • ' : Durim BAXHUKU ( 1 )
 • ' : Alban TUSUNI ( 1 )
 • ' : Almedin MURATI ( 1 )
 • ' : Jusuf SHABOTIC ( 1 )
 • ' : Ilir NALLBANI ( 1 )
 • ' : Shpëtim ZHARA ( 1 )
 • ' : Fisnik PAPUCI ( 1 )
Karton i verdhe-kuq
 • ' : Durim BAXHUKU ( 2 )