HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 02 Tetor 2022
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 9 - E diel, 06. Tetor 2013 - 16:00 h

LLAMKOS KOSOVA FKHYSI
21

 Eventet
Penallti
 • 81' : Besart VESELI ( 1 | E humbur, mbi transverse )
  Gol
  • 41' : Semir ZENELI ( 1 )
  • 9' : Alban DRAGUSHA ( 1 | Liridon Ahmeti asist )
  • 31' : Fidon HAJDARI ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 43' : Semir ZENELI ( 1 | )
  • 33' : Fidon HAJDARI ( 1 | Nderrhyrje e parregullt )