HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 18 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15

Player Information - Mario MORINA

Personal data

Picture of Mario MORINA
Name:Mario MORINA
Jersey Number:10
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday, 24/08/2014TiranavsApolonia101--------
Saturday, 30/08/2014TiranavsFlamurtari010--1-----
Saturday, 20/09/2014LacivsTirana101--------
Friday, 26/09/2014TiranavsPartizani101--------
Saturday, 04/10/2014SkenderbeuvsTirana101--------
Saturday, 18/10/2014TiranavsKukësi101--------
Sunday, 26/10/2014TeutavsTirana101--------
Saturday, 08/11/2014TiranavsVllaznia101--------
Sunday, 23/11/2014ElbasanivsTirana100--------
Sunday, 30/11/2014TiranavsLaci100--------
Monday, 08/12/2014PartizanivsTirana010--------
Sunday, 21/12/2014TiranavsTeuta1011-------
Saturday, 24/01/2015TiranavsApolonia101--------
Friday, 30/01/2015TiranavsFlamurtari101--------
Sunday, 08/02/2015VllazniavsTirana101--------
Saturday, 14/02/2015TiranavsElbasani100--------
Wednesday, 04/03/2015SkenderbeuvsTirana010--------
Sunday, 08/03/2015TiranavsKukësi101--------
Friday, 13/03/2015TiranavsPartizani1001-1-----
Sunday, 22/03/2015ApoloniavsTirana100--------
Sunday, 26/04/2015TiranavsLaci010--------
Monday, 04/05/2015PartizanivsTirana101--------
Saturday, 09/05/2015TiranavsSkenderbeu010--1-----
Sunday, 17/05/2015KukësivsTirana101--------
Games total195142-3-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2015-16Kukësi4221--------
Kategoria Superiore 2015-16Flamurtari22-11-1-----
Kategoria Superiore 2014-15Tirana1411382-3-----
Kupa e Shqiperise 2014-15Tirana------------
Kategoria Superiore 2013-14Tirana86216-1---1-
Kategoria Superiore 2013-14Skenderbeu83512-------
EUROPA League 2012-13Tirana2-2---------
Kategoria Superiore 2012-13Tirana88-36-3-----
Kategoria Superiore 2011-12Tirana86234-4-----
Kupa e Shqiperise 2011-12Tirana------------
Kategoria Superiore 2010-11Tirana84423-2-----
U-21 InternationalsShqiperia U-21------------
Career Total6242202024-14---1-

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2015-162015-16KukësiSulmues
Kategoria Superiore 2015-162015-16FlamurtariSulmues
Kategoria Superiore 2014-152014-15TiranaSulmues
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15TiranaSulmues
Kategoria Superiore 2013-142013-14TiranaSulmues
Kategoria Superiore 2013-142013-14SkenderbeuSulmues
EUROPA League 2012-132012-13TiranaSulmues
Kategoria Superiore 2012-132012-13TiranaSulmues
Kategoria Superiore 2011-122011-12TiranaSulmues
Kupa e Shqiperise 2011-122011-12TiranaSulmues
Kategoria Superiore 2010-112010-11TiranaMesfushor
U-21 Internationals2010Shqiperia U-21Sulmues