HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 21 Shkurt 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15
 Ekipi - Tirana [TIR]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Stivi FRASHERIStivi FRASHERI  Republika e Shqiperise29. Gusht 1990 (33)2626----3---
 Edvin BAKAJEdvin BAKAJ  Republika e Shqiperise09. Tetor 1987 (36)88---11---
 Marsel CAKAMarsel CAKA  - (-)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 -14---
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Entrit IDRIZIEntrit IDRIZI  - (-)6423--2-----
 Kiro RISTEVSKIKiro RISTEVSKI  Macedonia, the former Yugoslav22. Tetor 1990 (33)1212-4--1-----
 Renaldo KALARIRenaldo KALARI  Republika e Shqiperise25. Qershor 1984 (39)201646--3-----
 Gentian MUCAGentian MUCA  Republika e Shqiperise13. Maj 1987 (36)3131--5-7-----
 Entonio PASHAJEntonio PASHAJ  Republika e Shqiperise10. Nentor 1984 (39)161332--21----
 Debatik CURRIDebatik CURRI  Republika e Shqiperise28. Dhjetor 1983 (40)26251-2-11-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 71301----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Francis KAHATAFrancis KAHATA  - (-)1110141-2-----
 Ervin BULKUErvin BULKU  Republika e Shqiperise03. Mars 1981 (42)2622421-62----
 Renato HYSHMERIRenato HYSHMERI  Republika e Shqiperise04. Mars 1989 (34)1991052-------
 Erando KARABECIErando KARABECI  Republika e Shqiperise06. Shtator 1988 (35)302911--4-----
 Gjergj MUZAKAGjergj MUZAKA  Republika e Shqiperise26. Shtator 1984 (39)1212--1-1-----
 Dorian KERCIKUDorian KERCIKU  - (-)232218--5-----
 Argjend MALAJArgjend MALAJ  - (-)231495--1-----
 Jetmir SEFAJetmir SEFA  Republika e Shqiperise30. Janar 1987 (37)10373112-----
 Afrim TAKUAfrim TAKU  Republika e Shqiperise04. Gusht 1989 (34)3332131-3-----
 Alush GAVAZAJAlush GAVAZAJ  Republika e Shqiperise- (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 142543----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Meddie KAGEREMeddie KAGERE  - (-)1441021-1-----
 Tomislav BUSICTomislav BUSIC  - (-)28171184-1-----
 Mario MORINAMario MORINA  - (-)24195142-3-----
 Selemani NDIKUMANASelemani NDIKUMANA  - (-)272257915---1-
 Elis BAKAJElis BAKAJ  Republika e Shqiperise25. Qershor 1987 (36)2524131315-----
 Ronald OLAKIRonald OLAKI  - (-)5-5---------
 Grent HALILIGrent HALILI  Republika e Shqiperise- (-)2-2---------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 434693--1-

Lajmet e Fundit

    Lajmet me te lexuara

      Komentet e fundit