HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 01 Qershor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15

Player Information - Selemani NDIKUMANA

Personal data

Picture of Selemani NDIKUMANA
Name:Selemani NDIKUMANA
Jersey Number:11
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday, 24/08/2014TiranavsApolonia1001-------
Saturday, 30/08/2014TiranavsFlamurtari100-11-----
Saturday, 20/09/2014LacivsTirana100--------
Friday, 26/09/2014TiranavsPartizani101--------
Saturday, 04/10/2014SkenderbeuvsTirana100--------
Saturday, 18/10/2014TiranavsKukësi101--1-----
Sunday, 02/11/2014FlamurtarivsTirana101------1-
Sunday, 23/11/2014ElbasanivsTirana0101-1-----
Sunday, 30/11/2014TiranavsLaci100--------
Monday, 08/12/2014PartizanivsTirana100--------
Saturday, 13/12/2014TiranavsSkenderbeu1002-------
Wednesday, 17/12/2014KukësivsTirana100--------
Sunday, 21/12/2014TiranavsTeuta101--------
Saturday, 24/01/2015TiranavsApolonia0102-------
Friday, 30/01/2015TiranavsFlamurtari1001-------
Sunday, 08/02/2015VllazniavsTirana100--------
Saturday, 14/02/2015TiranavsElbasani101--------
Sunday, 22/02/2015LacivsTirana010--------
Wednesday, 04/03/2015SkenderbeuvsTirana100--1-----
Friday, 13/03/2015TiranavsPartizani101--------
Monday, 16/03/2015TeutavsTirana100--------
Saturday, 04/04/2015FlamurtarivsTirana101--------
Sunday, 12/04/2015TiranavsVllaznia100--------
Saturday, 18/04/2015ElbasanivsTirana100--------
Monday, 04/05/2015PartizanivsTirana010--------
Saturday, 09/05/2015TiranavsSkenderbeu100--------
Sunday, 17/05/2015KukësivsTirana0101-1-----
Games total2257815---1-


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2014-15Tirana131215915---1-
Kupa e Shqiperise 2014-15Tirana11-1-11-----
Kategoria Superiore 2013-14Tirana76113-3-----
Career Total2119271229---1-

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2014-152014-15TiranaSulmues
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15TiranaSulmues
Kategoria Superiore 2013-142013-14TiranaSulmues