HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15
 Kronika e ndeshjes: Java 7 - E shtunë, 04. Tetor 2014 - 21:00 h

SkenderbeuTirana
00

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 04 Tetor 2014
Match Time :21:00 h
Match number :2
 
Playground :Stadiumi "Skënderbeu"
Match referee(s):Kridens META, Olsi SOKOLI, Denis REXHA, Ridiger COKAJ
 
Spektatore: 6.100
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Karton i kuq
 • 59' : Diego MARTINS ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 13' : Marko RADAS ( 1 )
  • 32' : Renato ARAPI ( 1 )
  • 52' : Bledi SHKEMBI ( 1 )
  • 71' : Bernard BERISHA ( 1 )
  • 26' : Renaldo KALARI ( 1 )
  • 35' : Ervin BULKU ( 1 )
  • 39' : Erando KARABECI ( 1 )
  • 79' : Argjend MALAJ ( 1 )
  Karton i verdhe-kuq
   • 48' : Ervin BULKU ( 1 )