HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 23 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15

Player Information - Bajram JASHANICA

Personal data

Picture of Bajram JASHANICA
Name:Bajram JASHANICA
Jersey Number:5
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Thursday, 11/09/2014PartizanivsSkenderbeu010--------
Friday, 19/09/2014SkenderbeuvsKukësi010--------
Saturday, 04/10/2014SkenderbeuvsTirana010--------
Friday, 17/10/2014FlamurtarivsSkenderbeu100--1-----
Sunday, 02/11/2014LacivsSkenderbeu010--------
Saturday, 13/12/2014TiranavsSkenderbeu100--------
Sunday, 21/12/2014VllazniavsSkenderbeu100--------
Sunday, 25/01/2015ElbasanivsSkenderbeu010--------
Saturday, 28/02/2015TeutavsSkenderbeu010--------
Wednesday, 04/03/2015SkenderbeuvsTirana010--------
Saturday, 21/03/2015SkenderbeuvsElbasani100--------
Monday, 13/04/2015SkenderbeuvsPartizani100--------
Saturday, 18/04/2015SkenderbeuvsApolonia101--------
Saturday, 09/05/2015TiranavsSkenderbeu010--------
Friday, 22/05/2015VllazniavsSkenderbeu100--------
Games total781--1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kupa e Shqiperise 2019-20Skenderbeu------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Skenderbeu------------
Kategoria Superiore 2017-18Skenderbeu11----------
Kupa e Shqiperise 2017-18Skenderbeu------------
Kategoria Superiore 2016-17Skenderbeu99--2-1-----
Kupa e Shqiperise 2016-17Skenderbeu------------
Kategoria Superiore 2015-16Skenderbeu1414-1-12-----
Kupa e Shqiperise 2015-16Skenderbeu------------
Kategoria Superiore 2014-15Skenderbeu6331--1-----
Kupa e Shqiperise 2014-15Skenderbeu------------
Kategoria Superiore 2013-14Besa1010----1-----
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13HYSI------------
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12HYSI55----3-----
Career Total454232218-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20SkenderbeuMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19SkenderbeuMbrojtes
Kategoria Superiore 2017-182017-18SkenderbeuMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18SkenderbeuMbrojtes
Kategoria Superiore 2016-172016-17SkenderbeuMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17SkenderbeuMbrojtes
Kategoria Superiore 2015-162015-16SkenderbeuMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16SkenderbeuMbrojtes
Kategoria Superiore 2014-152014-15SkenderbeuMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15SkenderbeuMbrojtes
Kategoria Superiore 2013-142013-14BesaMbrojtes
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-132012-13HYSIMbrojtes
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-122011-12HYSIMbrojtes