HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 23 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15
 Kronika e ndeshjes: Java 25 - E mërkurë, 04. Mars 2015 - 18:00 h

SkenderbeuTirana
10

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E mërkurë, 04 Mars 2015
Match Time :18:00 h
Match number :2
 
Playground :Stadiumi "Skënderbeu"
 
Spektatore: 6.100
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Penallti
 • 66' : Bledi SHKEMBI ( 1 )
  Karton i kuq
   • 87' : Jetmir SEFA ( 1 )
   Karton i verdhe
   • 50' : Renato ARAPI ( 1 )
   • 61' : Bledi SHKEMBI ( 1 )
   • 89' : Liridon LATIFI ( 1 )
   • 36' : Selemani NDIKUMANA ( 1 )
   • 46' : Debatik CURRI ( 1 )
   • 62' : Francis KAHATA ( 1 )
   • 65' : Dorian KERCIKU ( 1 )
   • 75' : Kiro RISTEVSKI ( 1 )