HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 19 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15

Gugash MAGANI


Personal data

JL_PERSON_PICTURE Gugash MAGANI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Gugash MAGANI
Function / PositionTranjer

 Personal statistics

CompetitionTeamJL_STAFF_GAMES_COUNT
Kategoria Superiore 2012-13Shkumbini-
Kategoria Superiore 2012-13Teuta6
Kategoria Superiore 2013-14Teuta7
Kategoria Superiore 2013-14Tirana6
Kategoria Superiore 2014-15Tirana17
Kategoria Superiore 2015-16Teuta17
Kupa e Shqiperise 2014-15Tirana1
Kupa e Shqiperise 2015-16Tirana-
Kupa e Shqiperise 2015-16Teuta-
Kategoria 1 2011-12Besa3
Kategoria Superiore 2010-11Flamurtari12
Kategoria Superiore 2016-17Teuta9
Kategoria Superiore 2016-17Flamurtari1
Kupa e Shqiperise 2016-17Teuta1
Kupa e Shqiperise 2016-17Tirana-
Kategoria Superiore 2017-18Teuta1
Kupa e Shqiperise 2017-18Teuta-
Kupa e Shqiperise 2017-18Tirana-
Kupa e Shqiperise 2018-19Tirana-
Kupa e Shqiperise 2018-19Teuta-
Kupa e Shqiperise 2019-20Tirana-
Kupa e Shqiperise 2019-20Teuta-
Career Total81

 Playing career

CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2012-132012-13ShkumbiniTranjer
Kategoria Superiore 2012-132012-13TeutaTranjer
Kategoria Superiore 2013-142013-14TeutaTranjer
Kategoria Superiore 2013-142013-14TiranaTranjer
Kategoria Superiore 2014-152014-15TiranaTranjer
Kategoria Superiore 2015-162015-16TeutaTranjer
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15TiranaTranjer
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16TiranaTranjer
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16TeutaTranjer
Kategoria 1 2011-122011-12BesaTranjer
Kategoria Superiore 2010-112010-11FlamurtariTranjer
Kategoria Superiore 2016-172016-17TeutaTranjer
Kategoria Superiore 2016-172016-17FlamurtariTranjer
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17TeutaTranjer
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17TiranaTranjer
Kategoria Superiore 2017-182017-18TeutaTranjer
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18TeutaTranjer
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18TiranaTranjer
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19TiranaTranjer
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19TeutaTranjer
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20TiranaTranjer
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20TeutaTranjer