HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 21 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2015-16
 Ekipi - Tirana [TIR]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Edvin BAKAJEdvin BAKAJ  Republika e Shqiperise09. Tetor 1987 (36)22--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Debatik CURRIDebatik CURRI  Republika e Shqiperise28. Dhjetor 1983 (40)------------
 Ronald GERCALIURonald GERCALIU  - (-)11-1--------
 Majkel PECIMajkel PECI  - (-)1-1---------
 Kiro RISTEVSKIKiro RISTEVSKI  Macedonia, the former Yugoslav22. Tetor 1990 (33)------------
 Dritan SMAJLIDritan SMAJLI  Republika e Shqiperise12. Shkurt 1985 (39)22----------
 Dejan KARANDejan KARAN  - (-)22----------
 Erion HOXHALLARIErion HOXHALLARI  - (-)22----11----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --11----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Ervin BULKUErvin BULKU  Republika e Shqiperise03. Mars 1981 (43)------------
 Dorian KERCIKUDorian KERCIKU  - (-)11-1--------
 Afrim TAKUAfrim TAKU  Republika e Shqiperise04. Gusht 1989 (34)------------
 Gentian MUCAGentian MUCA  Republika e Shqiperise13. Maj 1987 (37)11----------
 Gilman LIKAGilman LIKA  Republika e Shqiperise13. Janar 1987 (37)22----------
 Erando KARABECIErando KARABECI  Republika e Shqiperise06. Shtator 1988 (35)22-1--------
 Gjergj MUZAKAGjergj MUZAKA  Republika e Shqiperise26. Shtator 1984 (39)211---------
 Olsi TEQJAOlsi TEQJA  Republika e Shqiperise27. Korrik 1988 (35)22----11----
 Argjend MALAJArgjend MALAJ  - (-)11--1-------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1-22----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Masato FUKUIMasato FUKUI  - (-)11--1-------
 Enriko PAPAEnriko PAPA  - (-)1-1---------
 Almeida HUGOAlmeida HUGO  - (-)11----------
 Elis BAKAJElis BAKAJ  Republika e Shqiperise25. Qershor 1987 (36)11----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 2-22----
 Stafi i Tirana [Tirana]

 Funksioni
Gugash MAGANIGugash MAGANI  Republika e Shqiperise- (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Ilir DAJAIlir DAJA  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer