HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2015-16

Player Information - Kiro RISTEVSKI

Personal data

Picture of Kiro RISTEVSKI
Nationality:Macedonia, the former Yugoslav Macedonia, the former Yugoslav
Name:Kiro RISTEVSKI
Birthday (Age):22. Tetor 1990 (33)
Player Position:Mbrojtes

Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kupa e Shqiperise 2019-20Tirana------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Tirana------------
Kupa e Shqiperise 2017-18Tirana------------
Kupa e Shqiperise 2016-17Tirana------------
Kualifikimi Boterori Rusi 2018Maqedoni------1-----
Kupa e Shqiperise 2015-16Tirana------------
Kategoria Superiore 2014-15Tirana66-3--1-----
Kupa e Shqiperise 2014-15Tirana11----------
Kategoria Superiore 2013-14Bylis66----------
Kategoria Superiore 2012-13Bylis44-1--1-----
Kupa e Shqiperise 2012-2013Bylis------------
Kategoria Superiore 2011-12Bylis1111--2-1-----
Kategoria Superiore 2010-11Bylis11----------
Kategoria Superiore 2010-11Elbasani65111-2-----
Career Total3534153-6-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20TiranaMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19TiranaMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18TiranaMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17TiranaMbrojtes
Kualifikimi Boterori Rusi 20182016-17MaqedoniMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16TiranaMbrojtes
Kategoria Superiore 2014-152014-15TiranaMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15TiranaMbrojtes
Kategoria Superiore 2013-142013-14BylisMbrojtes
Kategoria Superiore 2012-132012-13BylisMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2012-20132012-13BylisMbrojtes
Kategoria Superiore 2011-122011-12BylisMbrojtes
Kategoria Superiore 2010-112010-11BylisMbrojtes
Kategoria Superiore 2010-112010-11ElbasaniMbrojtes