HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 21 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2010-11
 Ekipi - Elbasani [ELB]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Shkelzen RUCI  Republika e Shqiperise- (-)2-2-------
 Ervin LLANI  Republika e Shqiperise24. Prill 1983 (41)282713--4---
 Albano DUSHKU  Republika e Shqiperise28. Nentor 1987 (36)752-------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 --4---
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Erand HOXHA  Republika e Shqiperise25. Prill 1985 (39)1-1---------
 Domenik IBRAHIMI  Republika e Shqiperise21. Shtator 1990 (33)4-4---------
 Djuro JANDRIC  Serbia, Republic of22. Tetor 1983 (40)1010---1------
 Albert KACI  Republika e Shqiperise11. Qershor 1981 (43)55--1-2-----
 Ganjol KACULI  Republika e Shqiperise- (-)981---1-----
 Almir SULEJMANOVIC  Slovenia, Republic of26. Janar 1978 (46)292811-14-----
 Daniel RAMAZANI  Republika e Shqiperise14. Janar 1987 (37)1313-1--3-----
 Kiro RISTEVSKI  Macedonia, the former Yugoslav22. Tetor 1990 (33)1110111-2-----
 Erjol MERXHA  Republika e Shqiperise21. Prill 1979 (45)262514313-----
 Hetlem CAPJA  Republika e Shqiperise03. Shkurt 1983 (41)242135--41----
 Aldo BELLO  Republika e Shqiperise23. Shtator 1986 (37)13851--31----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 53262----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Endri BAKIU  Republika e Shqiperise06. Janar 1987 (37)22111145-2-----
 Mardian KACOLLJA  Republika e Shqiperise29. Maj 1983 (41)541-1-2-----
 Egert KUCI  Republika e Shqiperise27. Shtator 1985 (38)12841--3-----
 Emiljano MUSTA  Republika e Shqiperise31. Janar 1992 (32)5411--1-----
 Aleksandar RADOVIC  Serbia, Republic of11. Dhjetor 1978 (45)85321-3-----
 Mateo TOCI  Republika e Shqiperise- (-)9811--1-----
 Armando MEHMETAJ  Republika e Shqiperise23. Prill 1983 (41)242311--8-----
 Renato HYSHMERI  Republika e Shqiperise04. Mars 1989 (35)282535--------
 Orgest GAVA  Republika e Shqiperise29. Mars 1990 (34)------------
 Dorian BYLYKBASHI  Republika e Shqiperise08. Gusht 1980 (43)33----------
 Erald BEGOLLI  Republika e Shqiperise12. Shkurt 1984 (40)2-2---------
 Mensur IDRIZI  Macedonia, the former Yugoslav03. Gusht 1983 (40)1515-1--4-----
 Altin, LLOGA  Macedonia, the former Yugoslav10. Nentor 1989 (34)1641211-1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 133512----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Ledio PINE  Republika e Shqiperise26. Janar 1990 (34)------------
 Miroslav RIKANOVIC  Serbia, Republic of20. Janar 1983 (41)55----------
 Nikola VASILIC  Serbia, Republic of30. Nentor 1989 (34)422---------
 Armando SADIKU  Republika e Shqiperise27. Maj 1991 (33)1414--513-----
 Endri DALIPI  Republika e Shqiperise02. Maj 1983 (41)3025527-3--1--
 Jasmin RRABOSHTA  Republika e Shqiperise30. Prill 1990 (34)151055--2-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 254592-1--
 Stafi i Elbasani [Elbasani]

 Funksioni
Krenar ALIMEHMETI  Republika e Shqiperise17. Gusht 1966 (57)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Esad KARISHIK  Bosnia and Herzegovina- (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Ilirjan FILJA  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Oltion OSMANI  Republika e Shqiperise20. Korrik 1972 (51)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Zv/Tranjer