HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 20 Prill 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16
 Ekipi - Skenderbeu [SKE]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Orges SHEHIOrges SHEHI  Republika e Shqiperise20. Shtator 1977 (46)2929--------
 Erjon LLAPANJIErjon LLAPANJI  Republika e Shqiperise10. Maj 1985 (38)11--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Renato ARAPIRenato ARAPI  Republika e Shqiperise26. Gusht 1986 (37)29272-1-6-----
 Bruno LULAJBruno LULAJ  - (-)1-1---------
 Bajram JASHANICABajram JASHANICA  - (-)252321-12-----
 Tefik OSMANITefik OSMANI  Republika e Shqiperise08. Qershor 1985 (38)1717-2--31----
 Ademir SOUZAAdemir SOUZA  Brazil, Federative Republic of20. Shtator 1985 (38)844---------
 Daniel ESQUERDINHADaniel ESQUERDINHA  - (-)23121142-1-----
 Kristi VANGJELIKristi VANGJELI  Republika e Shqiperise05. Shtator 1985 (38)2321231-9---1-
 Marko RADASMarko RADAS  Croatia, Republic of- (-)2321221-31----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 51242--1-
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Bernard BERISHABernard BERISHA  Republika e Kosoves24. Tetor 1991 (32)1614244-31----