HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15
 Kronika e ndeshjes: Java 35 - E diel, 17. Maj 2015 - 18:00 h

KukësiTirana
41

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 17 Maj 2015
Match Time :18:00 h
Match number :2
 
Playground :Stadiumi Zeqir Ymeri - Kukes
Match referee(s):Remzi SADIKU, Ermal BARUSHI, Denis REXHA, Devis KORESHI
 
Spektatore: 2.500
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
Zv/Tranjer
   Eventet
  Penallti
  • 38' : Pero PEJIC ( 1 )
   Gol
   • 6' : Vilfor HYSA ( 1 )
   • 22' : Pero PEJIC ( 1 )
   • 35' : Pero PEJIC ( 1 )
   • 81' : Selemani NDIKUMANA ( 1 )
   Karton i verdhe
   • 39' : Kushtrim LUSHTAKU ( 1 )
   • 69' : Hair ZEQIRI ( 1 )
   • 80' : Ylli SHAMETI ( 1 )
   • 39' : Entonio PASHAJ ( 1 )
   • 80' : Selemani NDIKUMANA ( 1 )
   Karton i verdhe-kuq
    • 59' : Entonio PASHAJ ( 1 )