HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 24 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15

Player Information - Tomislav BUSIC

Personal data

Picture of Tomislav BUSIC
Name:Tomislav BUSIC
Jersey Number:9
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday, 24/08/2014TiranavsApolonia101--------
Saturday, 30/08/2014TiranavsFlamurtari101--------
Thursday, 11/09/2014VllazniavsTirana100--------
Sunday, 14/09/2014TiranavsElbasani1001-------
Saturday, 20/09/2014LacivsTirana100--------
Friday, 26/09/2014TiranavsPartizani101--------
Sunday, 26/10/2014TeutavsTirana010--------
Sunday, 02/11/2014FlamurtarivsTirana010--------
Saturday, 08/11/2014TiranavsVllaznia101--------
Sunday, 23/11/2014ElbasanivsTirana101--------
Monday, 08/12/2014PartizanivsTirana101--------
Wednesday, 17/12/2014KukësivsTirana010--------
Sunday, 21/12/2014TiranavsTeuta010--------
Saturday, 24/01/2015TiranavsApolonia101--------
Friday, 30/01/2015TiranavsFlamurtari010--------
Sunday, 08/02/2015VllazniavsTirana010--------
Sunday, 22/02/2015LacivsTirana100--------
Wednesday, 04/03/2015SkenderbeuvsTirana010--------
Sunday, 08/03/2015TiranavsKukësi0101-1-----
Friday, 13/03/2015TiranavsPartizani010--------
Monday, 16/03/2015TeutavsTirana100--------
Sunday, 22/03/2015ApoloniavsTirana100--------
Saturday, 04/04/2015FlamurtarivsTirana1001-------
Sunday, 12/04/2015TiranavsVllaznia101--------
Sunday, 26/04/2015TiranavsLaci100--------
Monday, 04/05/2015PartizanivsTirana010--------
Saturday, 09/05/2015TiranavsSkenderbeu010--------
Sunday, 17/05/2015KukësivsTirana100--------
Games total171183-1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2014-15Tirana138564-1-----
Kupa e Shqiperise 2014-15Tirana11--1-1-----
Kategoria Superiore 2013-14Vllaznia14131212-5--21-
Career Total28226817-7--21-

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2014-152014-15TiranaSulmues
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15TiranaSulmues
Kategoria Superiore 2013-142013-14VllazniaSulmues