HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15
 Kronika e ndeshjes: Java 15 - E hënë, 08. Dhjetor 2014 - 19:00 h

PartizaniTirana
20

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E hënë, 08 Dhjetor 2014
Match Time :19:00 h
Match number :2
 
Playground :Stadiumi Kombetar "Qemal Stafa" - Tirana
Match referee(s):Kridens META, Ridiger COKAJ, Ermal BARUSHI
 
Spektatore: 12.400
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Penallti
 • 12' : Mentor MAZREKAJ ( 1 )
  Gol
  • 1' : Nderim NEDZIPI ( 1 )
   Karton i verdhe
   • 43' : Stevan RACIC ( 1 )
   • 81' : Ardian CUCULI ( 1 )
   • 87' : Idriz BATHA ( 1 )
   • 16' : Gentian MUCA ( 1 )
   • 25' : Elis BAKAJ ( 1 )
   • 74' : Dorian KERCIKU ( 1 )