HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 05 Tetor 2023
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15
 Kronika e ndeshjes: Java 23 - E diel, 22. Shkurt 2015 - 15:00 h

LaciTirana
30

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 22 Shkurt 2015
Match Time :15:00 h
Match number :4
 
Playground :Fusha Sportive Laç
Match referee(s):Blerim ZIRI, Astrit MAHMUTI, Emigers GANCI, Enea JORGJI
 
Spektatore: 30
Weather:rainy
Fieldcondition:wet

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Gol
 • 24' : Tauland SEFGJINI ( 1 )
 • 41' : Arian SHETA ( 1 )
 • 82' : Agim METO ( 1 )
  Karton i verdhe
  • ' : Arian SHETA ( 1 )
  • 46' : Tauland SEFGJINI ( 1 )
  • ' : Ervin BULKU ( 1 )
  Karton i verdhe-kuq
  • 42' : Arian SHETA ( 1 )
  • 45-2' : Ervin BULKU ( 1 )