HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 24 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Entonio PASHAJ

Personal data

Picture of Entonio PASHAJ
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Entonio PASHAJ
Birthday (Age):10. Nentor 1984 (39)
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday August 23TiranavsFlamurtari100--------
Sunday August 30TiranavsSkenderbeu100--1-----
Sunday September 13GramozivsTirana100--------
Saturday September 19TiranavsBesa100--------
Saturday September 26ApoloniavsTirana100--75-----
Saturday October 03TiranavsKastrioti100--------
Sunday October 18DinamovsTirana100--------
Saturday October 24TiranavsTeuta100--------
Friday October 30VllazniavsTirana100--------
Saturday November 07TiranavsShkumbini100--------
Sunday November 22LacivsTirana010--------
Monday November 30FlamurtarivsTirana100--------
Sunday December 06SkenderbeuvsTirana100--------
Saturday December 12TiranavsGramozi100--------
Thursday December 17BesavsTirana100--------
Sunday December 20TiranavsApolonia100--------
Wednesday December 23KastriotivsTirana100--------
Saturday January 30TeutavsTirana100--1-----
Sunday February 14ShkumbinivsTirana100--1-----
Saturday February 20TiranavsLaci100--------
Saturday March 06TiranavsKastrioti100--------
Sunday March 21FlamurtarivsTirana100--------
Sunday March 28TiranavsVllaznia100--------
Sunday April 11TiranavsTeuta010--------
Saturday April 17ShkumbinivsTirana100--1-----
Sunday April 25TiranavsGramozi100--------
Friday May 14TiranavsDinamo100--------
Wednesday May 19SkenderbeuvsTirana100--------
Games total2620--79-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kupa e Shqiperise 2019-20Flamurtari------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Flamurtari------------
Kupa e Shqiperise 2017-18Flamurtari------------
Kategoria Superiore 2016-17Kukësi211---1-----
Kupa e Shqiperise 2016-17Flamurtari------------
Kategoria Superiore 2015-16Flamurtari1212----32----
Kupa e Shqiperise 2015-16Flamurtari22----2-----
Kategoria Superiore 2014-15Tirana5411--21----
Kupa e Shqiperise 2014-15Tirana----1-------
Kategoria Superiore 2013-14Tirana88--1-7-----
EUROPA League 2012-13Tirana22----1-----
Kategoria Superiore 2012-13Tirana44----4-----
EUROPA League 2011-12Tirana------------
Kategoria Superiore 2011-12Kastrioti99-21-6---1-
Superkupa 2011Tirana------------
EUROPA League 2010-11Tirana22----1-1---
Kategoria Superiore 2010-11Tirana7611--2-----
Kategoria Superiore 2009-10Tirana14131---5-----
Career Total6763443-3431-1-

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20FlamurtariMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19FlamurtariMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18FlamurtariMbrojtes
Kategoria Superiore 2016-172016-17KukësiMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17FlamurtariMbrojtes
Kategoria Superiore 2015-162015-16FlamurtariMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16FlamurtariMbrojtes
Kategoria Superiore 2014-152014-15TiranaMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15TiranaMbrojtes
Kategoria Superiore 2013-142013-14TiranaMbrojtes
EUROPA League 2012-132012-13TiranaMbrojtes
Kategoria Superiore 2012-132012-13TiranaMbrojtes
EUROPA League 2011-122011-12TiranaMbrojtes
Kategoria Superiore 2011-122011-12KastriotiMbrojtes
Superkupa 20112011TiranaMbrojtes
EUROPA League 2010-112010-11TiranaMbrojtes
Kategoria Superiore 2010-112010-11TiranaMbrojtes
Kategoria Superiore 2009-102009-10TiranaMbrojtes