HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 16 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2015-16
 Ekipi - Flamurtari [FLA]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Ilion LIKAIlion LIKA  Republika e Shqiperise17. Maj 1980 (44)22--------
 Klodian XHELILIKlodian XHELILI  Republika e Shqiperise23. Nentor 1988 (35)----------
 Argent HALILAJArgent HALILAJ  Republika e Shqiperise16. Nentor 1982 (41)11--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Debatik CURRIDebatik CURRI  Republika e Shqiperise28. Dhjetor 1983 (40)11-1--------
 Pablo LACOSTEPablo LACOSTE  - (-)22----1-----
 Franc VELIUFranc VELIU  Republika e Shqiperise11. Nentor 1989 (34)------------
 Besnik KRASNIQIBesnik KRASNIQI  - (-)22----------
 Entonio PASHAJEntonio PASHAJ  Republika e Shqiperise10. Nentor 1984 (39)33----2-----
 Dardan QERKINIDardan QERKINI  Republika e Kosoves- (-)22----------
 Hektor IDRIZIHektor IDRIZI  Republika e Shqiperise15. Prill 1989 (35)33----1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --4-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Taulant KUQITaulant KUQI  Republika e Shqiperise11. Nentor 1985 (38)------------
 Lorik MAXHUNILorik MAXHUNI  - (-)------------
 Bedri GRECABedri GRECA  - (-)211---------
 Ignacio NICOLINIIgnacio NICOLINI  - (-)33-1--1-----
 Kushtrim LUSHTAKUKushtrim LUSHTAKU  - (-)33--1-------
 Bruno TELUSHIBruno TELUSHI  - (-)33--1-------
 Yll HOXHAYll HOXHA  Republika e Kosoves26. Dhjetor 1987 (36)33-2--1-----
 Lucas MARTINSLucas MARTINS  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 2-6-----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Rigers DUSHKURigers DUSHKU  Republika e Shqiperise08. Shtator 1991 (32)1-1---------
 Ardit SHEHAJArdit SHEHAJ  Republika e Shqiperise23. Shtator 1990 (33)------------
 Joao Da SILVAJoao Da SILVA  - (-)312---------
 Alves DANILOAlves DANILO  - (-)33----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 2-6-----
 Stafi i Flamurtari [Flamurtari]

 Funksioni
Ernestino RAMELLAErnestino RAMELLA  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Zekirija RAMADANIZekirija RAMADANI  Macedonia, the former Yugoslav21. Janar 1978 (46)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer