HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10
 Kronika e ndeshjes: Java 11 - E diel, 22. Nentor 2009 - 15:00 h

LaciTirana
10

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 22 Nentor 2009
Match Time :15:00 h
 
Playground :Fusha Sportive Laç
Match referee(s):Remzi SADIKU
 

 Formacionet
PLAYERS
   Portier
   Mbrojtes
   DEFENDER
     Mesfushor
     Sulmues

      Zevendesimet

      Eventet
     Gol
      • 48' : Tefik OSMANI ( 1 )
      Karton i verdhe
      • 5' : Julian MALO ( 1 )
      • 88' : Tauland SEFGJINI ( 1 )
      • 92' : Bledar MARASHI ( 1 )
      • 19' : Migen MEMELLI ( 1 )
      • 78' : Bledar DEVOLLI ( 1 )
      • 83' : Blendi NALLBANI ( 1 )
      • 83' : Tefik OSMANI ( 1 )