HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 21 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Devi MUKA

Personal data

Picture of Devi MUKA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Devi MUKA
Birthday (Age):21. Dhjetor 1976 (47)
Height:176 cm
Weight:72 kg
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Tuesday April 21TiranavsLaci100--1-----
Saturday October 24TiranavsTeuta100--------
Friday October 30VllazniavsTirana100--------
Saturday November 07TiranavsShkumbini100--------
Sunday November 22LacivsTirana100--------
Monday November 30FlamurtarivsTirana100--------
Sunday December 06SkenderbeuvsTirana100--------
Saturday December 12TiranavsGramozi1001-------
Thursday December 17BesavsTirana100--------
Sunday December 20TiranavsApolonia100--------
Wednesday December 23KastriotivsTirana100--------
Monday January 25TiranavsDinamo100-11-----
Sunday March 21FlamurtarivsTirana100--------
Sunday March 28TiranavsVllaznia010--------
Friday April 02ApoloniavsTirana101--------
Sunday April 11TiranavsTeuta100--------
Saturday April 17ShkumbinivsTirana1011-------
Sunday April 25TiranavsGramozi101--------
Friday April 30BesavsTirana100--1-----
Games total1813213-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2010-11Tirana------------
Kategoria Superiore 2009-10Tirana9811213-----
Career Total9811213-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2010-112010-11TiranaMesfushor
Kategoria Superiore 2009-102009-10TiranaMesfushor