HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10
 Kronika e ndeshjes: Java 26 - E premte, 02. Prill 2010 - 17:00 h

ApoloniaTirana
12

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E premte, 02 Prill 2010
Match Time :17:00 h
 
Playground :Stadiumi "Loni Papuçiu" - Fier
Match referee(s):Elvis PEZA
 

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues
HEAD COACH

    Zevendesimet

    Eventet
   Gol
   • 85' : Mladen BRKIC ( 1 | penallti )
   • 31' : Gjergj MUZAKA ( 1 )
   • 7' : Sebino PLAKU ( 1 )
   Karton i verdhe
   • 45' : Kenan RAGIPOVIC ( 1 )
   • 68' : Jetmir SEFA ( 1 )
   • 78' : Tefik OSMANI ( 1 )
   • 92' : Ditmar BICI ( 1 )