HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 23 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10
 Ekipi - Tirana [TIR]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
0Pece KORUNOVSKIPece KORUNOVSKI  Macedonia, the former Yugoslav05. Tetor 1982 (41)752-------
0Blendi NALLBANIBlendi NALLBANI  Republika e Shqiperise30. Maj 1971 (52)2828--123---
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 123---
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Alechenwu ABRAHAMAlechenwu ABRAHAM  Nigeria, Federal Republic of26. Mars 1986 (38)2724311-3-----
0Ditmar BICIDitmar BICI  Republika e Shqiperise06. Shkurt 1989 (35)14113--27-----
0Rezart DABULLARezart DABULLA  Republika e Shqiperise24. Tetor 1979 (44)6331--2-----
0Nevil DEDENevil DEDE  Republika e Shqiperise10. Janar 1975 (49)------------
0Andi LILAAndi LILA  Republika e Shqiperise12. Shkurt 1986 (38)2323-21131----
0Tefik OSMANITefik OSMANI  Republika e Shqiperise08. Qershor 1985 (38)2625111-8-----
0Entonio PASHAJEntonio PASHAJ  Republika e Shqiperise10. Nentor 1984 (39)28262---79-----
0Kreshnik SINANAJKreshnik SINANAJ  Republika e Shqiperise30. Janar 1986 (38)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 451051----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Julian AHMATAJJulian AHMATAJ  Republika e Shqiperise24. Maj 1979 (44)3024623-3-----
0Bledar DEVOLLIBledar DEVOLLI  Republika e Shqiperise15. Janar 1978 (46)3030-43-11-----
0Endrit FERRAJEndrit FERRAJ  Republika e Shqiperise13. Janar 1989 (35)6-6---------
0Blerti HAJDARIBlerti HAJDARI  Republika e Shqiperise01. Gusht 1990 (33)168833-------
0Erando KARABECIErando KARABECI  Republika e Shqiperise06. Shtator 1988 (35)18612---2-----
0Sabien LILAJSabien LILAJ  Republika e Shqiperise10. Shkurt 1989 (35)248161--1-----
0Laurent MOHELLEBILaurent MOHELLEBI  France, French Republic05. Janar 1984 (40)22-1--1-----
0Devi MUKADevi MUKA  Republika e Shqiperise21. Dhjetor 1976 (47)191813213-----
0Saimir PATUSHISaimir PATUSHI  Republika e Shqiperise28. Shtator 1976 (47)2111--1-----
0Jetmir SEFAJetmir SEFA  Republika e Shqiperise30. Janar 1987 (37)3130153-8-----
0Elvis SINAElvis SINA  Republika e Shqiperise14. Nentor 1987 (36)271892--4-----
0Enri TAFAJEnri TAFAJ  Republika e Shqiperise22. Maj 1989 (35)------------
0Gerhard TUSHEGerhard TUSHE  Republika e Shqiperise- (-)3-3---------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1861391----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Arbër ABILALIAJArbër ABILALIAJ  Republika e Shqiperise06. Qershor 1986 (37)2520566-61-----
0Enco MALINDIEnco MALINDI  Republika e Shqiperise15. Janar 1988 (36)1915410--------
0Migen MEMELLIMigen MEMELLI  Republika e Shqiperise25. Prill 1980 (44)232211111-----
0Migen MEMELLIMigen MEMELLI  - (-)11----------
0Gjergj MUZAKAGjergj MUZAKA  Republika e Shqiperise26. Shtator 1984 (39)30282310-2-----
0Sebino PLAKUSebino PLAKU  Republika e Shqiperise20. Maj 1985 (39)30201075-------
0Ergys SORRAErgys SORRA  Republika e Shqiperise23. Korrik 1989 (34)7-7-1-------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 4172031----