HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 08 Qershor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Te ndryshme
Arabi/ Memelli shenon per Al Faisalin
nga AlbaniaSoccer    E martë, 10 Dhjetor 2013 22:22    pdfShtypEmail
migen memelliMigen Memelli ka shenuar serish ne Arabi. Sulmuesi shqiptar ka realizuar nje nga dy golat e Al Faisalit qe nuk e ka shmangur dot humbjen ne transferte perballe Al Tawn. Per Memellin ishte goli i...
Lexo ma...
 
Gjermani/ FSV Frankfurt fal Edmon Kapllanin
nga AlbaniaSoccer    E martë, 10 Dhjetor 2013 18:07    pdfShtypEmail
edmon kapllaniEdmon Kapllani ka rifituar faljen. FSV Frankfurt e ka rikthyer shqiptarin ne skuader duke i dhene fund pezullimit te tij. Sulmuesi u denua disa jave me pare nga drejtuesit e klubit gjerman per...
Lexo ma...
 
Ne fokus/ Zbulohet lidhja e Januzaj me nje kengetare greke
nga AlbaniaSoccer    E hënë, 09 Dhjetor 2013 15:34    pdfShtypEmail
Tulisa ContostavlosAdnan Januzaj zbulohet te kete nje lidhje dashurore. 18 vjecari nga Kosova me talentin e tij po i cmend te gjithe ne Britani. Se fundmi ai mesohet te kete nje lidhje me nje kengetare te shume...
Lexo ma...
 
Ne fokus/ Stadiumi i ri ne kryeqytet kushton 130 milione euro
nga AlbaniaSoccer    E premte, 06 Dhjetor 2013 21:53    pdfShtypEmail
stadiumi-qemal-stafa-kliko.alNe zyren e Drejtorise se Stadiumit Kombetar "Qemal Stafa" kane mberritur ofertat e tre kompanive te interesuara per te ndertuar impiantin e ri kuqezi qe do te prese ndeshjet e kombetares dhe...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL