HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 29 Shtator 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Te ndryshme
Mehmet Hetemaj kalon tek Albinoleffe
nga AlbaniaSoccer    E shtunë, 18 Korrik 2009 16:46    pdfShtypEmail
Mehmet Hetemaj ItaliMesfushori i talentuar firmos me ekipin e dyte te Bergamos 

Ekipi blukalter mbeti i mahnitur nga loja e mesfushorit ne Europianin e fundit U-21 qe u zhvillua ne Suedi. Ne kete kompeticion si...
Lexo ma...
 
U nda nga jeta ish futbollisti Petro Ruci
nga AlbaniaSoccer    E premte, 03 Korrik 2009 18:52    pdfShtypEmail
Petro Ruci ndahet nga jetaIsh futbollisti i njohur i Flamurtarit te Vlores gjate viteve 80-te si dhe njeri prej mbrojtesave te kombetares se Shqiperise gjate atyre viteve është ndarë nga jeta pas nje semundjeje...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL